ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ПРОТЕЗУВАННЯ

Протезування — друге життя для вашої посмішки!

Сучасна стоматологія пропонує легкі, непомітні і зручні у використанні знімні зубні протези. Використання сучасних матеріалів дозволило зробити їх максимально комфортними і здатними повністю повторити природну форму та вигляд зубного ряду. З таким протезом Ви в будь-якому віці зможете отримувати задоволення від життя, насолоджуватися улюбленими продуктами харчування, дарувати посмішку своїм рідним і близьким, а також без проблем спілкуватися з оточуючими людьми.

Незнімне протезування передбачає всі види протезів, які пацієнт не зніматиме самостійно, без візиту до фахівця. Незнімний протез дозволяє відновити втрачені функції і на довгий час забути про проблему. Після виконання процедури від пацієнта не потрібно ніякого особливого догляду за зубами і протезами — тільки дотримання звичайної гігієни порожнини рота.

Використовувані сьогодні матеріали дозволяють отримати протези, ідентичні за формою і кольором з природними зубами.

Найпопулярнішим видом протезування завжди була і залишається коронка. Використання металокераміки, а також більш вдосконаленої безметаллової кераміки, гарантують отримання якісних коронок, які забезпечать здоров'я і красу ваших зубів на дуже довгий час. Прекрасний естетичний ефект і надійність виробів повернуть вашим зубам природний вигляд і дозволять вашій посмішці засяяти з новою силою.

У разі незначних пошкоджень поверхні зуба хорошим вирішенням проблеми стануть вініри. Процедура полягає в кріпленні на поверхні зуба тонких і прозорих керамічних пластинок, які значно поліпшують зовнішній вигляд зубів і роблять Вашу усмішку просто ідеальною.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.