ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА

У сучасному світі дуже важливо мати красивий і доглянутий зовнішній вигляд, адже ніхто з першого погляду не закохується в наш багатий внутрішній світ. Проте ви з легкістю зможете закохати в себе кого завгодно, якщо посміхнетеся білосніжно-гарною посмішкою.

Стоматологія «Студія посмішок» надає якісні стоматологічні послуги в м. Луцьку, серед яких і професійна гігієна порожнини рота. Дана процедура вже давно стала абсолютно безболісною і комфортною для пацієнта, що приносить в результаті тільки приємні відчуття. До того ж, завдяки сучасному обладнанню та професіоналізму наших лікарів, вона займає не більше 30 хвилин Вашого часу.

Нашими методами гігієни є:

  • ультразвукова чистка зубів
  • механічне чищення з використанням лікувальних паст
  • чистка зубів системою Air Flow
  • лазерне відбілювання зубів

Подбайте про красу і здоров'я ваших зубів, адже білосніжна посмішка — ваша найкраща візитна картка!

Швидкий ритм життя, шкідливі звички, куріння, кава, харчові барвники — все це негативно позначається на красу і здоров'я наших зубів. В результаті неприємна жовтизна емалі і постійна відсутність свіжості дихання змушують нас комплексувати і все рідше посміхатися навколишнього світу. Професіонали клініки «Студія посмішок» допоможуть зберегти здоров'я ваших зубів на довгі роки і наповнити життя красою білосніжної усмішки.

Замість неприємного механічного очищення, ми використовуємо професійну систему Air Flow, яка не пошкоджує ясна і зберігає цілісність зубної емалі. У перекладі Air Flow означає «повітряний потік», що прекрасно передає всю суть процедури. Спеціальний розчин з води і абразивного засобу, під сильним тиском наноситися на поверхню зубів, ретельно очищаючи їх і повертаючи їх природну білизну.

Найчастіше основою абразиву є бікарбонат натрію, або звичайна питна сода. За рахунок цього процедура є максимально безпечною і не несе ніякої небезпеки для здоров'я людини. Розмір кристалів соди дуже маленькі, не ушкоджують зубну емаль і прекрасно очищають поверхню зуба. Але використання подібного абразиву забезпечує лише поверхневе очищення, не проникаючи в більш складні ділянки, тому не гарантує максимальної гігієни порожнини рота. До того ж сода має досить високий рівень абразивності, тому проводити гігієнічні процедури з її використанням можна не більш двох разів на рік.

У своїй роботі лікар-стоматолог «Студії посмішок» використовує удосконалений профілактичний порошок Clinpro™, який є більш ефективним і гарантує максимально бережливу чистку зубів.

У порівнянні з традиційними натрієвими порошками або порошками бікарбонату кальцію, профілактичний порошок Clinpro™ надає значно менше абразивну дію на емаль і дентин. Зубні відкладення безпечно видаляються без пошкодження тканин, в тому числі і тканин кореня. Завдяки низькій абразивності порошок Clinpro дає можливість проводить процедуру професійного чищення зубів більше двох разів на рік і гарантує вашим зубам постійне відчуття чистоти та свіжості.

Потрібно відзначити, що Air Flow — це не відбілювання зубів, а їх очищення, в результаті якого тільки поліпшується відтінок зубів і відновлюється їх природний колір.

Для ідеальної білизни зубів ми проводимо традиційне і лазерне відбілювання, в результаті якого, вашій посмішці зможе позаздрити навіть Голлівуд.

На жаль, традиційні процедури мають ряд мінусів, головним з яких є використання складних хімічних відбілювачів. Даючи зубам ідеальну білизну, вони сильно ушкоджують емаль, що в результаті може призвести до її руйнування.

Для запобігання подібним проблемам, як альтернатива хімічним відбілювачам, сьогодні широко використовується відбілювання за допомогою лазерних технологій, яке є абсолютно безпечним і не порушує цілісність зубів. Така процедура дозволяє отримати природно білий відтінок зубів без пошкоджень емалі і зберегти їх красу на довгий час.

Також, для більш глибокого очищення та усунення твердих зубних відкладень ми використовуємо ультразвукову чистку, яка дозволяють швидко і з мінімальним ризиком досягти максимальної чистоти зубів.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.