ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ПРО НАС

ТІЛЬКИ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ВІДМІННА ЯКІСТЬ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ.

У свідомості більшості людей стоматологічна клініка стійко асоціюється з почуттям дискомфорту і навіть страху.

Часто сформовані стереотипи підкріплюються похмурою, гнітючою атмосферою процедурних кабінетів. Тепер уявіть, що пацієнти клініки йдуть після лікування з широкою посмішкою, а відвідування стоматологів не стає неприємною необхідністю.

Складно повірити? Просто ви потрапили в затишний, сучасний стоматкабінет «Студія посмішок».

Щоб отримати всі види стоматологічних послуг уже не обов’язково відвідувати різних спеціалістів. Можна завітати в стоматологічну клініку «Студія посмішок» у м. Луцьку на пр. Перемоги, 18, де Ви можете отримати увесь комплекс якісних та сучасних стоматологічних послуг за вигідною ціною.

В нас надається максимально можливий спектр послуг: лікування зубів, реставрація, протезування, відбілювання,  вирівнювання зубного ряду. Ми повертаємо здоров’я дорослих та дитячих зубів. Пацієнти усіх вікових категорій можуть пройти у нас лікування. Консультації надаємо безкоштовно. Ми складаємо індивідуальний план лікування. Пацієнт може обрати те, що йому підходить. Наша клініка молода, відповідно все обладнання та матеріали в ній сучасні та якісні.

Цінова політика у нас така, щоб люди могли дозволити собі лікування. У нас можливі хороші знижки. Із кожним пацієнтом все обговорюється  індивідуально. Адже ми можемо підібрати ті матеріали, які відповідатимуть можливостям і потребам кожної людини. Вибір послуг і матеріалів широкий, відповідно кожному можна підібрати оптимальний варіант. Є економні варіанти, є середні, є елітні, але при цьому всі вони якісні та тривалої дії.

Пацієнтам доступні різні ефективні види знеболення. Багатьох людей найперше цікавить саме якісна анестезія. Ми у своїй практиці дотримуємось заповіді «Не нашкодь!» Якщо анестезія не шкодить людині, а допомагає,  ми, звичайно, застосовуємо анестезію. Для дітей у нас наявні різні види знеболення, не лише ін’єкції, але й спреї, мазі.

Ми стараємося не просто надати послугу, а забезпечити її якісне виконання. Тому наші пацієнти залишаються задоволеними і радять нашу клініку своїм друзям, рідним та колегам. У стоматологічній клініці ми створили атмосферу затишку, добра, позитиву.

Стоматологія  це насамперед гарна посмішка. До пацієнтів ми підходимо з душею і посмішкою, тому наша стоматологічна клініка називається  «Студія посмішки».

Побільше усміхайтеся та бережіть свої посмішки! Адже лікування  —  це добре, а профілактика  — краще!

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.