ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ОРТОПЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Кожна людина, рано чи пізно, стикається з проблемою пошкодження зубів і зубних рядів. Різні внутрішні захворювання і негативний вплив зовнішніх факторів сильно позначаються на стані наших зубів, що в результаті і проводить до дуже неприємних проблем. У такій ситуації головним питанням стає, а як же зберегти напівзруйнований зуб, безперервність зубного ряду і повернути колишню функціональність зубощелепної системи?

Відповіді на поставлене питання та шляхи вирішення даної проблеми можна знайти лише в кабінеті такого лікаря, як стоматолог-ортопед. Самеортопедична стоматологія займається діагностикою, профілактикою та лікуванням дефектів зубів і зубних рядів та є важливою складовою частиною в комплексному лікуванні захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, зубощелепного апарату.

Фахівець стоматології «Студія посмішок» має великий досвід роботи у сфері ортопедії і зможе вирішити будь-яку проблему, незалежно від її складності та віку пацієнта. Після професійної діагностики розробляється індивідуальний план лікування, в якому враховуються всі особливості проблеми та побажання пацієнта.

В рамках ортопедичного лікування пропонуються послуги:

  • знімного протезування;
  • незнімного протезування;
  • встановленнякоронок з використанням сучасних матеріалів;
  • встановлення на поверхні зуба керамічних пластинок — вінірів.

Лікар-стоматолог клініки «Студія посмішок» проводить індивідуальні консультації і підбирає для кожного клієнта оптимальний варіант вирішення проблеми а також надає кожному пацієнту інформацію про правильний догляд за протезами, коронками або вінірами, для того, що б Ви максимально довго могли насолоджуватися якістю наших послуг і насолоджувалися вільним, наповненим посмішками життям.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.