ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ОРТОДОНТІЯ

Деформація зубів і неправильний прикус сьогодні турбують як дітей, так і дорослих. Красиві рівні зуби — це, без сумнівів, основний елемент нашого способу, який допоможе виробити прекрасне враження і сподобатися будь-якого співрозмовника. Кривизна зубів, навпаки, змушує нас соромитися своєї посмішки і значно ускладнює свободу спілкування з людьми.

Фахівець стоматології «Студія посмішок» у Луцьку допоможе Вам виправити дефекти прикусу і повернути природну красу Вашої посмішки. Різні системи брекетів дозволяють добитися ідеального результату навіть в достатньо дорослому віці і гарантують повне вирівнювання зубів без зворотного деформування.

Позбутися проблеми допоможуть:

  • металеві брекети;
  • пластикові брекети;
  • керамічні брекети;
  • сапфірові брекети;
  • лінгвальні брекети.

Більшість з нас в дитинстві стикалися з проблемою неправильного прикусу. Причини цього можуть бути найрізноманітніші: від генетичної схильності до випадково отриманих травм, але результат практично завжди однаковий - криві зуби і розвиток, пов'язаних з цим, комплексів. Багатьох батьки змушували ходити до стоматолога і рівняти зубний ряд за допомогою незручних пластинок, а багато хто думав, що все пройде само, і тепер соромляться посміхатися на фотографіях.

Сьогодні існує кілька видів сучасних брекет-систем які в будь-якому віці дозволять повернути красу вашої посмішки. Вони розрізняються за своєю ціною, матеріалом і методикою зв'язування дуги з брекетами. Виходячи з індивідуальних переваг пацієнта, наші фахівці підберуть ідеальну систему брекетів, яка допоможе швидко і якісно виправити вашу проблему.

Найпоширенішим і економним варіантом є металеві системи брекетів.

Широкий асортимент різних варіантів металевих брекет-систем робить їх привабливими як для пацієнтів, так і для лікарів. Зовнішній вигляд сучасних металевих брекетів сильно змінився — сьогодні вони стали набагато менші, і можуть мати різну форму. Але головна їх перевага перед іншими видами - це мінімальна сила тертя між пазом і дугою, від величини якої багато в чому залежить тривалість усього лікування. Для виготовлення їх застосовуються нержавіюча сталь, титан або сплав нікелю й титану. Для більш естетичного вигляду, металеві брекети можуть бути доповнені кольоровими лігатурами або виконані у формі різних фігур.

Другими за популярністю є пластикові брекет-системи. Їх зовнішній вигляд більш естетичний, в порівняння з металевими, але, оскільки пластик недостатньо міцний матеріал для потреб ортодонтії, в конструкції такої системи використовується металевий паз. Крім цього, пластик має властивість забарвлюватися під впливом харчових барвників, що містяться в продуктах, а також є досить крихким матеріалом. Тим не менш, пластикові брекети можуть мати різноманітні кольори і форми, завдяки чому вони широко використовуються, особливо в дитячій ортодонтії.

До більш міцних систем відносяться керамічні та сапфірові брекети.

Кераміка виглядає дуже естетично: її колір зазвичай збігається з кольором зубів, що дозволяє зробити брекети практично непомітними для оточуючих. Єдиною проблемою керамічних брекет-систем є більш висока тертя між дугою і пазом брекета, що може збільшити тривалість лікування. Для вирішення цієї проблеми деякі виробники впроваджують у конструкцію металевий паз.

Сапфірові брекети також відносяться до групи керамічних брекет-систем, виготовляються зі штучного кристала сапфіра. Вони повністю прозорі, максимально непомітні і красиві.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.