ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ІМПЛАНТАЦІЯ

Імплантологія сьогодні є справжнім порятунком для людей, які, в силу різних обставин, зіткнулися з проблемою втрати власних зубів. Стрімко розвиваючись в останні роки, використання внутрішньокісткових зубних імплантів стало дуже популярним і вже подарувало тисячам людей можливість повноцінного, повного посмішок життя.

Встановлення імпланта являє собою процедуру введення чужорідного тіла в кістку пацієнта. Тому дуже важливо, що б конструкція без відторгнень прижилася і довго служила людині, не створюючи додаткового дискомфорту. Даний вид роботи дуже складний і, безумовно, головними тут є досвід лікарів, детальна діагностика проблеми і наявність якісних інструментів.

У нашому стоматкабінеті використовуються як класичні, так і нові, одномоментні методи імплантації.

Встановлення імпланта проходить у кілька етапів:

  1. Загальна оцінка стану організму.
  2. Підготовка порожнини рота до майбутньої операції.
  3. Безпосередньо встановлення імпланта.
  4. Встановлення абатменту (спеціальний елемент для подальшого кріплення на ньому протеза).
  5. Зняття зліпка з обох щелеп для виготовлення протеза.

На кожному етапі наш лікар пильно стежить за станом пацієнта і розробляє індивідуальний план лікування для кожного окремого випадку. У нашому арсеналі налічується багато сучасних систем імплантів від світових виробників, що дозволяють з особливою увагою підійти до вирішення проблеми кожного пацієнта.

Ми індивідуально підібираємо систему імплантів для кожного пацієнта, орієнтуючись на фізіологію і структуру його кістки, а також враховуючи його побажання по вартості.

Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію і професійну оцінку стану ваших зубів. Після детальної діагностики наш фахівець розробить індивідуальний план лікування і підбере найбільш оптимальну систему імплантів.

Весь використовуваний нами інструментарій має відповідну світовій практиці сертифікацію і повністю безпечний у використанні. Ми гарантуємо високу якість послуг, після яких ви знову будете почувати себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.