ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Хірургія забезпечить вашим зубам «друге життя» або позбавить від проблеми назавжди.

Стоматкабінет «Студія посмішок» у м. Луцьку надає різні послуги в сфері хірургії, які, в першу чергу, спрямовані на збереження зуба і його відновлення. Використання сучасних технологій і наш професіоналізм дозволяють зробити будь-яку, навіть саму складну процедуру, комфортною і максимально безболісною для будь-якого пацієнта.

Хірургічні операції проводяться в тих випадках, коли звичайне лікування стає безсилим. Але видалення зуба не завжди є необхідним, в більшості випадків достатньо видалити лише його пошкоджену частину. Для профілактики та усунення захворювань лікар нашої клініки проводить ряд операцій, що дозволяють зберегти зуб.

До таких хірургічних операцій належить:

  • видалення частини зуба з коренем;
  • видалення кісти над верхівкою кореня;
  • часткове видалення інфікованого кореня.

Повне видалення зуба відбувається лише в тому випадку, якщо він абсолютно не підлягає відновленню і його присутність значно погіршує загальний стан організму.

Фахівець нашої клініки проводить:

  • видалення корінних зубів різної складності;
  • безболісне видалення зуба мудрості.

Всі процедури проходять з використанням місцевої або загальної анестезії і займають не більше 20 хвилин часу. Використовувані для знеболювання препарати мають всі необхідні сертифікати та відповідають європейським стандартам якості.

Тільки одне слово «хірургія» вже здатне викликати у багатьох людей страх і неприємні відчуття. А поєднання «стоматологічна хірургія» може викликати паніку навіть у представників сильної статі.

Ми всі з дитинства пам'ятаємо страшну хірургічну операцію з видалення зубів, яка змусила нас боятися стоматологів і до останнього відкладати похід в клініку. Але це в минулому!

На всіх етапах лікар стежить за станом здоров'я пацієнта і розробляє індивідуальний план лікування для кожного окремого випадку. Також нами забезпечується уважний післяопераційний догляд, для запобігання ускладнень і гарантується максимальна безпека для Вашого здоров'я.

У стоматкабінеті “Студія посмішок” проводится видалення зубів різної складності а такожвидалення зубів мудрості. Хірургічна стоматологія також включає в себе комплекс процедур для лікування всіляких запальних процесів, пухлин порожнини рота, підготовку до впровадження імплантатів, лікування різних захворювань слинних залоз і різноманітні операції по вправляння вивиху щелепно-лицьової області.

Всі операції проходять безболісно і з використанням якісних препаратів місцевої анестезії.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.