ЗАПИС НА ПРИЙОМ
+ 38 (098) 214 95 94
+ 38 (050) 979 28 79
StudioSmiles@ukr.net
АДРЕСА СТОМАТКАБІНЕТУ

М. ЛУЦЬК
ПР. ПЕРЕМОГИ, 18
ГРАФІК РОБОТИ
ПН.-ПТ.: 09.00 - 19.00
СУБОТА: 10.00 - 16.00
НЕДІЛЯ:ВИХІДНИЙ


ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Подбавши про здоров'я, не варто забувати і про зовнішній вигляд ваших зубів. Щоб ваша усмішка засяяла красою і здоров'ям, фахівці нашої клініки надають послуги естетичної стоматології, які включають:

  • художню реставрацію з анатомічним відновленням форми зуба;
  • традиційне і лазерне відбілювання;
  • накладку вінірів;
  • прикрасу зубів.

Ручна реставрація дозволяє максимально повторити природну форму зуба і гарантує ідеальний зовнішній вигляд передньої частини зубів.

Реставрація зубів може відбуватися прямим і непрямим способом.

Пряма реставрація зубів проводиться прямо в порожнині рота пацієнта. В якості реставраційних матеріалів застосовуються пломбувальні матеріали світлового затвердіння (геліокомпозиту, фотокомпозити) останніх поколінь. З їх допомогою стоматолог може підібрати не тільки колір зуба так, щоб він не відрізнявся від інших, але і відтворити природну світлопроникність. Остання розробка, значно полегшує перераховані вище завдання, — це нанокомпозитні пломбувальні матеріали, що володіють «ефектом хамелеона». Такі матеріали здатні точно імітувати оптичні властивості тканин зуба.

Непряма реставрація зубів проводиться в три етапи:

  1. підготовка зубів, зняття зліпка;
  2. виготовлення в лабораторії вкладок, накладок, вінірів, безметалевих коронок і т. п. за допомогою реставраційних матеріалів;
  3. фіксація готового матеріалу на зубі.

Непряма реставрація вважається найбільш якісною завдяки тому, що на лабораторному етапі технік абсолютно точно підбирає форму реставраційного матеріалу, прораховуючи, як він буде поєднуватися з рідними зубами і тканинами пацієнта. Він як скульптор, тонко і ретельно ліпить із штучних матеріалів частину зуба, так щоб та була максимально схожа на справжню. Самі матеріали, безумовно, також дуже важливі.

З тих пір, як люди стали замислюватися не тільки про відновлення функціональності зубів, але і про естетику, методологія реставрації постійно розвивається. Сучасні матеріали і технології застосовуються і на етапі планування, і на етапі проведення лікування, що забезпечує приголомшливий художній результат.

Акції

27.07.2015
ЛІТНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ
До 31 серпня 2015 всім дітям із змінним прикусом або для лікування зубів знижка на гігієну порожнини рота
27.07.2015
«ПОСМІХАЙСЯ ЛІТУ!»
Стоматологічна клініка «Студія посмішок» проводить акцію «Посміхайся літу!»
27.07.2015
«СТУДІЯ ПОСМІШОК» ПРОПОНУЄ:
ЗНИЖКА: -10% НА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПРИ ВАШОМУ ПЕРШОМУ ВІЗИТІ В НАШУ КЛІНІКУ.